Pravidla - Rusted.cz

Pravidla serveru
Obecná ustanovení1.1. Tato pravidla platí pro všechny uživatele, kteří přišli na jeden z našich serverů.
1.2. Uživatelé automaticky souhlasí s těmito pravidly, když přichází na jeden z našich serverů, současně povolují se snímáním obrazovky pomoci launcheru který je k potřebný k hraní, snímky jsou používány ke sledování zda neporušujete pravidla a má k nim přístup jen vedení, snímky nebudou nikde zveřejňovány, mimo ty které jsou důkazem o podvodném hraní. Proto nemějte launcher zapnutý v případě že nehrajete na našem serveru.
1.3. Neznalost pravidel nikoho neomlouvá.
1.4. Správa serveru si vyhrazuje právo na změnu a úpravu těchto pravidel.
1.5. Majitel, správci a jiní zástupci projektu nejsou odpovědni za škodu morální či materiální povahy, která pravděpodobně přímo nebo nepřímo byla způsobena herním serverem ani za nepřesnosti, chyby, bugy a poruchy na webu nebo na herním serveru, bez ohledu na jejich příčiny .
1.6 Správa serveru nezaručuje 100% dostupnost serverů obecně nezaručuje vůbec nic.

Herní servery2.1. Hraní na našich serverech - je přísně zakázáno používat všechny programy třetích stran, které poskytují výhodu nad ostatními hráči.
2.2. Je přísně zakázáno používat jakékoliv chyby nebo nedostatky ve hře. (bugovaní se do pece,kamenů,beden,barikád,zvířat, doublejump, chození za hranice mapy)
Zároveň je zakázáno využívat jakýkoliv bug s dveřmi tj. (crouch v zavřených dveřích za úmyslem dívat se skrz ně nebo z nich rovnou střílet)
2.3. Hráč má právo podat stížnost týkající se činnosti dalších hráčů, moderátorů nebo administrátorů na fórum projektu.
2.4. Je přísně zakázáno obcházení banů na našich serverech.
2.5. Je zakázáno vyrušovat administrátory dotazy aby vám dávali věci / teleport, nebo něco jiného v rozporu s hratelností na serveru.
2.6. Je zakázáno stavět domy, sklady nebo místnosti pro herni postavy, do kterých se nedá dostat bez bugů, použití /destroy nebo pluginu. Všechy domy musí jít raidnout!!
2.7. Je zakázáno uprostřed vykrádání(raidování) zastavovat zničené stěny či ničit schody nebo loot aby se k němu útočníci nemohli dostat! Možné to je až když vyprší ochrana před zastavováním, tím pádem raid skončí. Raid vždy započne výbuchem výbušniny a aktivováním ochrany před zastavováním.
-Ochrana před zastavováním zajišťuje, že od výbuchu vybušniny nelze cca 5minut zastavovat. Dveře lze libovolně zastavovat po zmizení ochranného prahu ať jste nebo nejste majitel
2.8. Je zakázáno stavět "Vesničky" stavějte domy alespoň 100metrů od sebe! pokud uvidíme domy které jsou nalepené na sobě domy zbouráme bez varování, věci nenahrazujeme.Toto se týká i ochranných "hradeb" okolo báze. v nárokovaném území (/claim) budeme bourat vše kromě domu který má claimový stash
2.9. Je zakázáno pokládat ohniště,spacáky,bedny,barikady atd. venku nebo v cizím domě ve velkém množství bez nějakého využití! Klidně můžete mít v baráku 20 spacáků to nevadí ale nedělejte bordel venku toto platí především pro NEWBIE servery dávám za to IP BAN na 7 dní!
2.10. Je přísně zakázáno pokládání Spike Wall v cizím domě a blokování dveří čímkoliv jiným než barikádou nebo bednou!
2.11 Je zakázáno teamovat s jinými hráči než těmi co máte v clanu a teamovat s jinými clany. Samozřejmě chození s cizím člověkem na težbu nebo na radiačky nebudeme řešit ale nesmíte ve více jak 5 běhat po mapě raidovat či obraňovat base.
2.11 Je zakázáno teamovat s jinými hráči než těmi co máte v clanu a teamovat s jinými clany. Samozřejmě chození s cizím člověkem na težbu nebo na radiačky nebudeme řešit ale nesmíte ve více jak 5 běhat po mapě raidovat či obraňovat base.
2.12 Administrátoři a Moderátoři nejsou povinni předkládat žádné důkazy, kvůli kterým udělili ban/mute.
Komunikace mezi hráči3.1. Jsou zakázané nadávky/urážky na forum i v herním chatu nebo voice chatu.
3.2. Je zakázaná reklama na jakýkoliv web,server bez ohledu na pozici hráče nebo jeho rank na serveru.
3.3. Zákaz nadávek/urážek na administrátory, moderátory serveru na forum i v herním chatu nebo voice chatu.
3.4. Zákaz spamování chatu na forum i ve hře nesmyslnými zprávamy bez významu.
3.5 Všechny nadávky jsou zakázané řešte vaše problémy mezi sebou soukromě ostatní to nezajíma!
3.6 Je zakázáno se vydávat za administrátory, moderátory a nebo jiné hráče!

Webshop4.1. Tato část smlouvy s uživatelem je nutná pro kontrolu záznamů, každého hráče, který použije webshop.
4.2. Pokud nesouhlasíte s jakýmkoliv ustanovením této smlouvy, nebo si jste vědom negativních důsledků pro sebe při jeho přijetí, doporučuje se nepoužívat webshop.
4.3. Pravidla pro uživatele jsou automaticky považovány za schválené, pokud hráč zahájil nákup v automatickém webshopu na této stránce.
4.4. Zahájením procesu nákupu, uživatel bere na vědomí a souhlasí, že nebude žádat ztráty a škody spojené s užíváním stránek nebo herního serveru po vlastnících serveru nebo managementu.
4.5. V případě nedodržení některého z ustanovení těchto pravidel rozhodne právo, má se za to že pravidla nahradí příbuzné ustanovení stávajících právních předpisů. V tomto případě všechna ostatní ustanovení těchto pravidel zůstávají v platnosti.
4.6. Jakékoliv úmyslné porušení správnosti postupu platby, bude zkreslením přenášených dat, stejně jako jakýkoli jiný zásah do fungování automatizovaného systému plateb za následek bude blokována IP adresa pachatele případně ISP.
4.7 Veškeré platby jsou považovány za dobrovolné dary na chod serveru a nejsou vratné.

Administrátoři (Moderátoři)5.1 Jsou povinni dodržovat následující pravidla: 1.1 — 4.6
5.2 Musí být slušní a kultivovaně a mluvit s hráči.
5.3 Musí zkontrolovat všechny stížnosti a nečistou hru.
5.4 Musí zkontrolovat hráče jakýmkoliv způsobem pokud má někdo podezdření že nehraje fair play, předtím než bude hráči zablokován přístup na server.
5.5 Požaduje se aby odpovídal na otázky hráčů o hrě.
5.6 Musí sledovat pořádek v chatu.
5.7 Musí pomoci organizovat Eventy na serveru.
5.8 Nesmí hrát jako normální hráč na serveru kde má administrátorská práva. (Neplatí pro moderátory)
5.9 Má právo rozdávat bany a vyhodit každého hráče ze serveru, aby bylo vše v souladu s pravidly serveru.
5.10 Nehádejte se s hráči, moderátory s administrátory.
5.11 Nesmí použít jakýchkoliv výhod k narušení rovnováhy na serveru nebo hratelnosti.